Про компанію

Картинки по запросу компания дентек

Компанія Дентек була заснована в 2005 році і працює зі світовими виробниками дентальних імплантатів і стоматологічних інструментів. За час свого існування зайняла лідируючі позиції на ринку України в області реалізації їх продукції.

У світовій імплантології провідне місця займають ізраїльські та американські виробники. Маючи потужну науково-технічну базу для виробництва стоматологічних імплантатів вони домоглися найвищої якості своєї продукції. Саме тому Компанія Дентек є ексклюзивним дистриб’ютором на ринку України імплантаційної системи MIS (Ізраїль), артикуляції, “giroform” і CAD / CAM системи “AmannGirrbach” (Австрія), шовного матеріалу “Dynek” (Австралія). Також представляє таку високоякісну продукцію як твердосплавні бори компанії «Tri Hawk» (США).

Компанія ставить перед собою мету не тільки запропонувати споживачеві кінцевий продукт, а й донести інформацію про новітні розробки виробників стоматологічної продукції, дистриб’ютором яких вона є. Здійснення такої мети проводиться за рахунок організації та проведення компанією навчальних курсів з дентальної імплантології і лекцій (семінарів) для стоматологів-ортопедів, а також постійною участю в профільних стоматологічних виставках і конгресах, які проводяться на території України. Таким чином, кожен стоматолог, який бажає застосувати в своїй практиці стоматологічну продукцію, пропоновану нашою компанією, може не тільки придбати її, а й отримати якісне і оперативне обслуговування та професійну підтримку.

Сертификаты

               

             

 

             

 

MIS-logo

       Medical Implant Technologies Ltd.


 

 

Компанія MIS (Medical Implant Technologies Ltd.) була заснована в Ізраїлі в 1995 році. Сьогодні завод MIS – одне з найбільших, сучасних, технологічних і швидко підприємств в області дентальної імплантології. Щорічно компанія MIS випускає більш 1000 000 імплантатів і входить в п’ятірку найбільш продаваних імплантологічних брендів в світі.

Продукція, вироблена компанією MIS успішно продається в 75 країнах світу на 5 континентах. Десятки мільйонів людей в усьому світі довірили нам своє здоров’я і успішно використовують імплантати MIS.

 

 

 

 

 

 

Як розробляються імплантати MIS

Імплантати MIS поєднання перевірених часом технологій та інноваційних рішень, заснованих на наукових дослідженнях провідних стоматологічних університетів і лабораторій світу, а також власної науково-дослідної бази. Близько 20 років ми займаємося всебічним вивченням проблем в стоматології і клінічними дослідженнями, які регулярно публікуються в провідних міжнародних стоматологічних журналах, таких як: “Impant Dentistry”, “Clinical Oral Implants Research”, “JOMI”, “Oral Surgery & Oral Endodontology”, “Compendium” та ін. Компанія MIS є постійним учасником і доповідачем найбільших і серйозних міжнародних конгресів, сесій і симпозіумів.

2_17.jpg5_9.jpg3_13.jpg1_21.jpg

 

 

Виробництво MIS

MIS New Building

Компанія MIS використовує для виробництва імплантатів і комплектуючих імплантаційної системи найсучасніші металообробні верстати і найточніші лазерні системи контролю якості. Це дозволяє забезпечити високий рівень точності виготовлення виробів і гарантію якості для споживача.

 

Виробнича база MIS представлена останніми моделями швейцарських металообробних автоматичних верстатів TORNOS з точністю виготовлення + -0,005 мм. Парк верстатів постійно розширюється і оновлюється.

                                

Автоматизований процес упаковки імплантатів

 

Одна зі стадій виробництва імплантату (процес приладження)

 

Системи контролю якості

Для забезпечення 100% контролю і гарантії якості виробів на заводі MIS впроваджена багатоступенева система контролю якості, обладнана лазерними вимірювальними приладами японської фірми Mitutoyo з точністю вимірювання + – 0,025 мікрон. Всі вироби проходять багатоступеневу перевірку на кожному етапі виробництва.

 

Компанія MIS пишається заслуженою репутацією сучасного, надійного і успішного виробника  і сьогодні є однією з найбільших імплантологічних компаній в світі.

 

Інструкції
Запуске проекта применения такого текста сыграет на латыни и слова, получив текст-рыбу. Вида контента, просмотра шрифтов, абзацев, отступов и смысловую. Как цель применения такого текста исключительно демонстрационная. И смысловую нагрузку...
Гарантія та підтримка
Ми відзначаємо, що на імплантати MIS поширюється довічна гарантія. Якщо протягом Вашому житті відбудеться відторгнення встановленого імплантату, ми завжди замінимо його на новий БЕЗКОШТОВНО.
Сертифікація

Сертификат 1

Сертификат 2

Сертификат 3

Сертификат 4

Сертификат 5

Сертификат 6