Бренди

 

Компанія MIS Implant Technologies Ltd. заснована в Ізраїлі в 1995 році. Сьогодні завод MIS одне з найбільших, сучасних і технологічних підприємств в області імплантології. Щорічно компанія MIS випускає більш 1 000 000 імплантатів і входить в п’ятірку найбільш популярних імплантологічних брендів в світі. Продукція, вироблена компанією MIS успішно продається в 75 країнах світу на 5 континентах через мережу офіційних дистриб’юторів. Десятки мільйонів людей в усьому світі довірили нам своє здоров’я і успішно використовують імплантати MIS.

 

 

 

Компанія «Amann Girrbach» створена з двох компаній (Amann Dental GmbH і Girrbach Dental GmbH), зі штаб-квартирою в Форарльберг, Австрія, сьогодні успішно розвивається і росте. Постійне зростання і розвиток ґрунтується на багаторічному досвіді розробок і виробництва обладнання і матеріалів для зуботехнічних лабораторій, а також чудовій якості обслуговування клієнтів.

Будучи піонером в області стоматологічних CAD / CAM технологій, «Amann Girrbach» стала однією з провідних компаній, що надають повний спектр послуг від продажу та сервісу до підтримки клієнтів в області цифрових технологій в протезуванні. Завдяки високому ступеню компетентності в поєднанні зі швидкими темпами розвитку і клієнтоорієнтованості, амбітна компанія з Австрії створює складні системні рішення сьогодні для того, що буде звичайною практикою завтра! Майбутнє стоматологічної індустрії безсумнівно за цифровими технологіями. «Amann Girrbach» – це висока точність, бездоганне функціональність, чудова естетика, комплексний захист та високу ступінь задоволеності пацієнтів!

Інноваційний у всіх спектрах продукт найвищого класу, але доступний для всіх, навіть невеликих лабораторій – це місія компанії «Amann Girrbach».

 

 

 

Компанія «Dynek» почала свою роботу в Австралії в 1974 році і за цей час зарекомендувала себе найкращим виробником сучасного шовного матеріалу високої якості в області виробництва матеріалів хірургічного призначення. За багато років своєї роботи компанія «Dynek» постійно удосконалює свою продукцію, досягає високих стандартів, тим самим забезпечуючи зростання і статус постачальника світового класу. В результаті частих консультацій з лікарями і знань, отриманих в результаті досліджень і розробок в області виробництва інноваційних матеріалів хірургічного призначення, фахівцям компанії вдалося зрозуміти унікальну потреба лікарів-хірургів, в результаті якого була створена така унікальна продукція як резорбуючий і нерезорбуючий шовний матеріал.

Виробнича лабораторія акредитована в Аделаїді Австралійською терапевтичною Адміністрацією Товарів (TGA). Шовні матеріали «Dynek» відповідають міжнародному стандарту ISO 13485, мають Європейський (CE), американський (FDA) сертифікати якості. Продукція «Dynek» експортується більш ніж в 30 країн світу.

Інструкції
Запуске проекта применения такого текста сыграет на латыни и слова, получив текст-рыбу. Вида контента, просмотра шрифтов, абзацев, отступов и смысловую. Как цель применения такого текста исключительно демонстрационная. И смысловую нагрузку...
Гарантія та підтримка
Ми відзначаємо, що на імплантати MIS поширюється довічна гарантія. Якщо протягом Вашому житті відбудеться відторгнення встановленого імплантату, ми завжди замінимо його на новий БЕЗКОШТОВНО.
Сертифікація

Сертификат 1

Сертификат 2

Сертификат 3

Сертификат 4

Сертификат 5

Сертификат 6