dentek
dentek

Остеопластичний матеріал 4BONE

Остеопластичний матеріал 4BONE

MIS 4BONE - остеопластичний матеріал синтетичного походження, що складається з синтезованих гідроксиаппатита (HA) та бета- трикальція фосфату(βTCP)(у співвідношенні 60%/40%) взаємоповязаних між собою. Мікро-и макропористість( 70%) сприяють легкому проникненню остеогенних клітин і дифузії біологічних рідин між його частками. Оптимальна морфологія і характеристики резорбування 4BONE забезпечують досягнення передбачуваних результатів при його застосуванні. Унікальна упаковка (фільтраційний шприц) робить використання матеріалу простим і зручним. 4BONE дає можливість імплантологу без зусиль варіювати в широкому спектрі регенеративних процедур.

4Bone 0,5сс, розмір гранул: 0,5-1,00 мм BS-4BS01

4Bone 2сс, розмір гранул: 1-2мм BS-4BS20

4Bone 1сс, размер гранул: 1-2мм BS-4BS10


 

Наукова основа

4BONE -100% синтетичний остеопластичний матеріал.Отримав широку популярність в клінічній і фундаментальній літературі за більш ніж 20-річну практику його використання на тваринах і людині.

Безпека 

Синтетичний на 100% .Не тваринного і не людського походження. 20 років клінічних досліджень демонструють ефективність, біосумісність і безпеку біоматеріалу 4BONE.

Ефективність 

Біоактивний. 4BONE допомагає остеогенним клітинам проникнути між його частками, прикріплятися до них і проліферувати.

Ремоделювання кістки

Особлива мікро - і макроструктура забезпечує динамічний процес, що включає фізико-хімічні процеси, кристалічно-білкові взаємодії, клітинну і тканинну проліферацію, а також ремоделювання кістки.

Простота

Простий у використанні. Гранули замінника кісткової тканини 4BONE легко абсорбують кров пацієнта або фізіологічний розчин безпосередньо в шприці, який у свою чергу використовується так само для внесення матеріалу в позначений сегмент.
Проста процедура змішування 4BONE з кров'ю пацієнта або фізіологічним розчином.
Легко і зручно матеріал вноситься в позначений сегмент.

Упаковка

Унікальна упаковка 4BONE у вигляді шприца забезпечує просту і зручну процедуру змішування його вмісту з кров'ю пацієнта або фізіологічним розчином. Після повного насичення гранул 4BONE рідиною матеріал легко вноситься в позначений сегмент в порожнині рота за допомогою того ж шприца.

Показання до застосування

Показання до застосування MIS 4BONE включають як різні внутрішньокісткові поразки альвеолярного відростка, так і різноманітні кісткові дефекти навкруги имлантатов .4BONE також досить ефективний при негайній імплантації.

Одноразова дія Резорбція/заміщення 

MIS 4BONE служить матрицею і будівельним матеріалом для формування кісткової тканини. Таким чином, маючи остеокондуктивні властивості, допомагає архітектурному і рівномірному утворенню кістки .Механічна стабільність матеріалу забезпечується повільним темпом резорбції гідроксиапатиту. На відміну від інших двухкомпонентних матеріалів на основі фосфатів кальцію, компоненти 4BONE НА і ТСР синтезовані хімічно як композиція, що дозволяє їм рівномірно розподілятися в зоні дефекту. В процесі природного ремоделювання кістки кристали 4BONE інтегруються до складу новоутвореної людської кістки. Ефективна кісткова регенерація, безпека і біосумісність були науково і клінічно доведені (більше 500 публікацій) впродовж більш ніж двадцятирічного досвіду застосування матеріалу в різних областях дентальної хірургії. 4BONE також використовують при застосуванні нових медичних технологій заснованих на процесах тканинної інженерії (кісткова реконструкція після радіотерапії).

 

спитати консультанта
заповніть всі обов'язкові поля форми (*)
Ваше і'мя *
Ваша ел. адреса *
повідомлення *
надрукуйте контрольне число *
спеціальні пропозиції

Акція на імплантати з конічним з'єднанням

За більш детальною інформацією звертайтесь за телефонами 044-498-28-51 або 093-930-44-55. Завжди раді Вашим дзвінкам!

перейти к опису

ПРОДОВЖЕНА спеціальна акція на імплантати з конічним з'єднанням С1

З нагоди 20-річчя компанії Medical Implants System та 13-річчя її представника в СНД

перейти к опису

Розширений хірургічний набір для встановлення імплантатів лише за 268 $

При купівлі 30 імплантатів MIS - розширений хірургічний набір лише за 268$

перейти к опису

Акція з нагоди 20-річчя компанії MIS

Знайомтесь з умовами акції тут

перейти к опису

© 2010 - 2017 Все права належать компаниії Дентек