dentek
dentek

Питання що звичайно виникають

Mguide

Що таке MGUIDE?
Система MGUIDE являє собою комплекс, що складається з віртуального планування установки імплантів та процедури імплантації, управляти якою допомагають хірургічні шаблони. Переваги цієї новітньої технології, як для лікаря, так і для пацієнта незаперечні і ось чому. Сучасні рентгенологічні методи, такі як конусно-променева комп'ютерна томографія, дозволяють отримати виключно детальне зображення та сприяють максимально точному цифровому збору інформації. Ще одна важлива перевага - це програмне забезпечення для візуалізації. Софт трансформує цифрові дані (DICOM) у дво-і тривимірні зображення, які точно відображають реальні об'єкти у віртуальній інтерпретації. Якісна візуалізація і потужний софт дозволяють враховувати, при віртуальному позиціонуванні, індивідуальні особливості архітектоніки та щільності кістки для досягнення найкращої інтеграції імплантату

4Bone-остеопластичний матеріал

Що таке 4BONE?
Приблизно 15 років тому лікар Daculsi (Франція) і лікарі Lynch, Nery та LeGeros (США) розробили біоактивний матеріал на основі фосфату кальцію (MBCP = 4BONE). Цей матеріал складався з гідроксиапатиту (ГА) і трикальційфосфату (TCP), створюючи унікальне поєднання (HA) - стабільної фази і (TCP) - більш розчинної фази. 4BONE сприяє утворенню нової кістки, шляхом виділення іонів кальцію та фосфатів в навколишні тканини. На грані фосфату кальцію (CaP)/кістка відбуваються наступні біохімічні процеси: взаємодія кристалів і протеїну, колонізація клітин і тканин, ремоделювання кістки і в завершенні повне заміщення натуральною кістковою тканиною. Більше 500 наукових робіт, заснованих на багаторічному клінічному досвіді, документально підтверджують унікальні фізико-хімічні та біологічні якості 4BONE.
У чому переваги 100% синтетичного кісткового графту?
У той час як аутографт складно отримувати і в той час як аллографт (людський) і ксенографт (тваринного походження) можуть бути відторгнут організмом пацієнта, синтетичний матеріал доступний в будь-якій кількості, ефективний і повністю безпечний. Більше 25 років фундаментальних досліджень можуть підтвердити ефективність 4BONE як остеорегенеративного матеріалу.
З чого складається 4BONE?
4BONE - це 100% синтетичний матеріал, який має склад, схожий з мінеральною структурою людської кістки. Гідроксиапатит (HA), який повільно резорбується і трикальційфосфат (TCP), який резорбується швидше, знаходяться в ідеальному поєднанні, унікальному для 4BONE. Ці характеристики дозволяють 4BONE заміщатися натуральною кістковою тканиною без істотної втрати обсягу. Внаслідок того, що 4BONE повністю синтетичний матеріал, це дозволяє уникати перенесення захворювань і робить лікування пацієнта безпечним.
Чи є 4BONE біоактивним?
4BONE викликає ряд клітинних відповідейin vitro та in vivo у клітин кісткової тканини і в інших клітинах. Цей матеріал призводить до прикріплення і проліферації клітин. Безпосередньо після внесення 4BONE, відбувається дифузія рідини і наступна за нею колонізація клітин. Макрофаги замінюються мезенхімальними стовбуровими клітинами, остеобластами і остеокластами, які заповнюють макропори матеріалу. 4BONE трансформується в кісткову тканину з хорошою васкуляризацією, завдяки його ангіогенним і остеогенним властивостями.
Чи повністю резорбується 4BONE?
В ході процесу регенерації, 4BONE повністю замінюється кістковою тканиною. Його загальна пористість> 70% і оптимальна структура поверхні призводять до прямого контакту з натуральною кісткою. Мікропористість, приблизно 30% від загальної пористості, дозволяє легко проникати біологічній рідині, яка постачає протеїни та інші фактори росту всередину гранули, необхідні для утворення кісткової тканини, судин, а також остеогенного матриксу. Швидкість резорбції безпосередньо залежить від співвідношення TCP / HA - чим вище співвідношення, тим швидше резорбція.
Навіщо в складі гідроксиапатит? Чому не використовувати тільки трикальційфосфат?
Гідроксиаппатит (НА) є найближчим синтетичним еквівалентом мінералам людської кісткової тканини, він біосумісний і біоактивний в природних умовах. Гідроксиапатит може резорбуватися, а може і не резорбуватися. Ступінь резорбції залежить від розміру кристалів гідроксиапатиту, отриманих після синтезу. Гідроксиапатит в 4BONE повністю резорбується завдяки нано розмірам його кристалів. Кристали апатиту кісткової тканини формуються відразу ж після коллонізаціі клітин в мікропорах. Залишившись гідроксиапатит служить основою для адгезії і зростання кісткових кристалів. Ці кристали утворюють велику за площею поверхню, специфічну до інтеграції остеогенних чинників зростання пацієнта. Це демонструє, що поєднання HA / ТСP і мікроструктури гранули забезпечує остеогенні / остеокондуктивні властивості і сприяє ангіогенезу.
За який час 4BONE повністю заміщається кістковою тканиною?
Клінічний досвід показує, що необхідно 6-8 місяців для формування кісткової тканини. Процес заміщення гранул кістковою тканиною починається з колонізації макропор мезенхімальними стовбуровими клітинами і їх диференціацією в остеобласти і остеокласти. 4BONE виступає в цьому процесі як біосумісною основою, що володіє механічними властивостями як і натуральна кісткова тканина. Важливо відзначити, що швидкість заміщення гранул кістковою тканиною залежить від віку, стану здоров'я та статі пацієнта.
Яка якість утвореної кісткової тканини?
Гранули 4BONE формують твердий біоактивні матрикс, який, маючи можливість взаємодіяти з оточуючими клітинами, васкуляризирующие і повністю заміщається кістковою тканиною, ідентичною натуральної кісткової тканини.
Яка найголовніша відміна 4BONE від бичачої кісткової тканини (ксенографта)?
Бича кісткова тканина - це біологічний апатит, який містить карбонат-фосфату кальцію схожі з гідроксиапатит. З цієї причини препарати на основі бичачої кістки, коли пов'язані з колагеновою матрицею, характеризуються повільною резорбцією. Щоб позбутися органічного компонента, ксенографт піддається обробці при температурі, що перевищує 1100С. Отримана тверда структура повністю не резорбується, про що доводять клінічні дослідження протягом 14 років.
У чому головна відмінність 4BONE від інших препаратів на основі фосфату кальцію?
Др. Daculsi і співавтори встановили залежність між умовами спікання гранул, мікропористості і зростанням кісткової тканини на поверхні біфазного фосфату кальцію (BCP). Резорбція BCP і зростання кісткової тканини на пряму залежить від температури спікання - чим вище температура, тим менше резорбуються гранули і менш активний ріст кісткової тканини. Дослідження в природних умовах показали, що максимальна клітинна адгезія і максимальний приріст кісткової тканини відбувається при використанні гранул, які мають максимальну площу поверхні і 30% мікропор. В процесі виробництва гранул 4BONE використовується складна низькотемпературна технологія виробництва, завдяки якій вдається отримати гранули із загальною пористістю> 70% і мікропористість близько 30% від загальної пористості. Отримані гранули мають високоспецифічну до клітинної адгезії поверхню, повністю резорбуються і заміщуються кістковою тканиною.
Що мені потрібно знати при використанні 4BONE в перший раз?
Гранули 4BONE доступні у флаконах або в шприцах, що дозволяє зробити роботу більш комфортною. Два види розмірів гранул: 0,5-1мм і 1-2мм. Для заповнення великих дефектів (більше 2 см3) рекомендується використовувати гранули розміром 1-2мм. Простір, утворений між гранулами, буде оптимальним для гарної васкуляризації. Для невеликих дефектів (менше 2 см3) рекомендується використовувати 4BONE з розміром гранул 0,5-1мм.

Відкриття стерильної упаковки: розкрийте обидва блістери і витягніть шприц або флакон.

Флакон: Пересипте вміст флакона в стерильну чашку. Безпосередньо перед використанням, змочіть 4BONE стерильним фізіологічним розчином для кращої дифузії клітин і розчинних протеїнів. Додатково можна додавати кров у попередньо змочені гранули. Дуже важливо наносити 4BONE на поверхню здорової, вітальної кістки, щоб максималізувати васкуляризацію графту.

Шприц: Не знімаючи фільтр із шприца, наберіть в нього стерильний фізіологічний розчин, щоб рівень рідини був трохи вище рівня гранул. Перед використанням видаліть надлишок вологи, натиснувши на поршень шприца.

При використанні 4BONE на великих дефектах, рекомендується використовувати його разом з аутогенною кісткою. Це дозволить збільшити швидкість утворення нової кісткової тканини. Суміш 4BONE/аутогенна кістка повинна бути використана негайно, щоб уникнути загибелі аутогенних клітин.

Гранули 4BONE не мають достатньої механічної міцності, а дуже важливо запобігти пошкодження тендітної мікроструктури поверхні. Заповнюйте дефект без тиску, не ущільнюйте сильно гранули. Необхідна наявність невеликого простору між гранулами для забезпечення достатньої васкуляризації і зростання кісткової тканини.
Чи є якісь клінічні дослідження 4BONE?
На сьогодні існує близько 500 досліджень в природних умовах і в пробірці. 4BONE є лідируючим продуктом серед біоактивних синтетичних матеріалів
спитати консультанта
заповніть всі обов'язкові поля форми (*)
Ваше і'мя *
Ваша ел. адреса *
повідомлення *
надрукуйте контрольне число *
спеціальні пропозиції

Акція на імплантати з конічним з'єднанням

За більш детальною інформацією звертайтесь за телефонами 044-498-28-51 або 093-930-44-55. Завжди раді Вашим дзвінкам!

перейти к опису

ПРОДОВЖЕНА спеціальна акція на імплантати з конічним з'єднанням С1

З нагоди 20-річчя компанії Medical Implants System та 13-річчя її представника в СНД

перейти к опису

Розширений хірургічний набір для встановлення імплантатів лише за 268 $

При купівлі 30 імплантатів MIS - розширений хірургічний набір лише за 268$

перейти к опису

Акція з нагоди 20-річчя компанії MIS

Знайомтесь з умовами акції тут

перейти к опису

© 2010 - 2018 Все права належать компаниії Дентек