dentek
dentek

Консультанти

Михайло Дзюба (Mikhail Dzuba)

У 2000 році закінчив стоматологічний факультет ДонГМУ та пройшов інтернатуру в Обласній стоматологічній поліклініці в м. Донецьку.
З 2001 по 2002 працював стоматологом - ортопедом в Дорожній стоматологічній поліклініці на станції Донецьк.
З 2002 по 2006 г – асистент кафедри хірургічної стоматології ДонГМУ. У 2006 р пройшов курси по спеціалізації хірургічна стоматологія і працював хірургом-стоматологом в приватній стоматологічній клініці "Санрайс".
У 2007 г аспірант на кафедрі хірургічної стоматології ДонГМУ.
У 2009г. пройшов апробацію у вченій раді Полтавської Стоматологічної Академії. Тема дисертації : "Хірургічне лікування переломів нижньої щелепи, ускладнених дефектом кістки"
Має 23 друкарських роботи, 2 авторські патенти на винахід. Постійно виступає на різних конференціях з хірургічної стоматології і імплантології.

Валерій Камінський (Valeriy Kaminskyy)

У 1996 році з відзнакою закінчив Івано-Франківську державну медичну академію, в 1998 році – з відзнакою закінчив магістратуру на кафедрі щелепно-лицьової хірургії Київської медичної академії післядипломного утворення імені П. Л. Шупика за фахом "Хірургічна стоматологія". Не припиняючи наукової діяльності на кафедрі, працював спочатку в районній поліклініці №1 Радянского району (1997 - 1999 рр.), а потім в стоматологічних клініках м. Києва (Французький стоматологічний центр (2000 - 2003 рр.), клініки "Стедлі" (2004 - 2005 рр.), "Дент-ін", «Q-clinic" (з 2006 р.) та ін.).
У 2002 році захистив дисертаційну роботу і отримав вчену ступінь "Кандидат медичних наук".
З 2001 року - асистент, з 2007 року - доцент кафедри щелепно-лицьової хірургії Національної медичної академії післядипломного утворення імені П. Л.Шупика.
Автор 36 наукових робіт, активний учасник більше 40 різних симпозіумів, семінарів і конференцій які проводилися як в Україні, так і за кордоном, проводить на кафедрі курси щелепно-лицьової хірургії по дентальній імплантації.
Член Німецької асоціації імплантологів DGZI, ITI, АСУ і АИУ, має вищу кваліфікаційну категорію за фахом "Хірургічна стоматологія".

Едвард Фарбер (Edward Farber ), DMD

Спеціалізація: парадонтологія, імплантологія.
Доцент кафедри ортопедичної стоматології Тель-Авівського університету, Ізраїль (1991-1999)
Директор стоматологічного департаменту "Американського медичного центру ", Рішон-Леціон
Наукова діяльність в області реконструктивної регенерації тканин в Католицькому університеті м. Ньюмеген, Нідерланди . Приватна практика м. Ньюмеген, Нідерланди
Член наукових суспільств :
EFP - Європейська Асоціація Парадонтологів
AAP - Американська Асоціація Парадонтологів
EAO - Європейська Асоціація Остеоінтеграції

Борис Фрідзон (Boris Fridzon), CDT, MDT

Зубний технік з 1989 року. Сертифікований зубний технік з 1997 року. Майстер - зубний технік з 2000 р.
Член асоціації зубних техніків Ізраїлю з 1992 р. Дійсний член імплантологічних асоціацій ICOI і DGZI. Післядипломна спеціалізація по ортопедичній реабілітації на імплантатах. Спеціалізується по технологіях CAD/CAM і роботам без використання металу. Розробляє нові технології в імплантаційних системах.
У 2000 році заснував " Esthetic Education Center " В 2004 році заснував центр післядипломного утворення " ICD ". З 2011 року является сертифікованим інструктором BPS Group Ivoclar ICDE Liechtenstein.

Консультант - технік ведучих імплантологічних компаній Ізраїлю. Має приватну практику. Має широкий досвід викладацької діяльності.

Рок Шмуель (Rok Shmuel)

Випускник Єрусалимської зуботехнічної школи.
Багато років пропрацював в кращих зуботехнічних лабораторіях світу під керівництвом Віллі Геллера і Клауса Мотатиса.
Має ступінь Oral designer (всього 72 людини у світі). Більше десяти років є власником власної зуботехнічної лабораторії в м. Карміель. Офіційний консультант компанії MIS (Ізраїль) і IVOCLAR (Ліхтенштейн). Спеціалізація імплантологія, дентальна естетика.

Амос Яхав (Amos Yahav), DMD

Практикуючий стоматолог, експерт в області дентальних імплантатів і реабілітації порожнини рота. Він є винахідником кісткового трансплантата BondBone ™, а також інших професійних стоматологічних інструментів і приладдя використовуваних в стоматологічній хірургії та імплантології.
Після закінчення університету "Керол-де-Віла" в 1992 році з ступенем DMD він відкрив свою власну стоматологічну клініку в місті Нетанія (Ізраїль) у напрямі імплантології, відновлення порожнини рота і естетичної стоматології. Відтоді він накопив великий досвід в дентальній імплантації. Нині являється С. О. В. біоматеріалів Augma. Його часто запрошують виступати на міжнародних конференціях і професійних семінарах по всьому світу, у тому числі в Європі, Південній Африці, Азії і Сполучених Штатах.

Ноак Фалько (Noack Falko)

Дипломований інженер в області дентальних технологій, керівник технологічного підрозділу компанії AmannGirrbach (Німеччина)

Петро Нагадовський (Piotr Nagadowski), Зубной техник

Починаючи з 1999 року Петро Нагадовський проводить лекції та тренінги з питань артикуляції, оклюзії,
проблем СНЩС, знімного протезування, тотальним реставраціям, cad / cam систем та інших ортопедичних
питань у Польщі, Росії, Естонії, Швеції, Німеччині, Голландії та інших країнах.

Ігор Ерметов (Igor Ermetov), КМН

Закінчив у 1996 році стоматологічний факультет Львівського державного медичного інституту.
- На даний момент власник і головний лікар приватної практики "Марігор".
- Д-р Ерметов займається проблемами міждисциплінарної стоматологічної реабілітації пацієнтів, спеціалізується в області комплексного відновлення оклюзії, естетичного протезування на зубах і імплантатах.
Автор курсу «Сучасний погляд на успішну непряму реставрацію зубів», що включає наступні семінари: «Фундаментальні принципи успішної непрямої реставрації зубів», «Прогнозована точність на всіх етапах непрямої реставрації зубів», «Гнатологічні аспекти успішної непрямої реставрації зубів», «Непряма реставрація зубів з опорою на імплантати», «Естетична непряма реставрація фронтальних зубів», «Все про тотальну непряму реставрацію зубів ».

Валерій Новицький (Valyry Novitsky)

Кандидат медичних наук, науковий співробітник Інституту стоматології НАМН України, Лікар-ортопед вищої категорії Закінчив
Одеський медичний університет в 1998 році.
У 1999 році закінчив курс імплантології при медичному університеті в Градец Кралове (Чехія). Проходив стажування у Франції, Ізраїлі, Чехії.
З 2006 року співпрацює з фірмою MIS.

Андрій Копчак (Andrey Kopchak), MD

Доктор медичних наук, професор кафедри стоматології Інституту післядипломної освіти Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.
В 2000 р. закінчив з відзнакою НМУ імені О.О. Богомольця. У 2000-2001 рр. навчався в магістратурі, а з 2001 по 2003 р в аспірантурі на кафедрі хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії НМУ імені О.О. Богомольця. З 2003 по 2012 роки асистент кафедри, з 2012 по 2015 рік доцент кафедри хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії. У 2003 році захистив кандидатську дисертацію, у 2014 році - докторську дисертацію з питань комп’ютерного моделювання та біомеханічного аналізу методів остеосинтезу при переломах нижньої щелепи. З 2015 року – професор кафедри стоматології НМУ імені О.О.Богомольця.
Хірург-стоматолог вищої категорії.
Копчак А.В. є автором 190 наукових праць, в тому числі 22 патентів України на корисну модель, 3 навчальних посібників, 1 монографії.
Член Європейської асоціації черепно-щелепно-лицевих хірургів, Асоціації остеосинтезу (AO/CMFS), Німецької асоціації оральних імплантологів.
Основними напрямками наукової діяльності є лікування травматичних переломів лицевого черепу, реконструктивно-відновна хірургія обличчя, дентальна та щелепно-лицева імплантація, застосування цифрових технологій і комп’ютерного моделювання в стоматології та щелепно-лицевій хірургії.

спитати консультанта
заповніть всі обов'язкові поля форми (*)
Ваше і'мя *
Ваша ел. адреса *
повідомлення *
надрукуйте контрольне число *
спеціальні пропозиції

Акція на імплантати з конічним з'єднанням

За більш детальною інформацією звертайтесь за телефонами 044-498-28-51 або 093-930-44-55. Завжди раді Вашим дзвінкам!

перейти к опису

ПРОДОВЖЕНА спеціальна акція на імплантати з конічним з'єднанням С1

З нагоди 20-річчя компанії Medical Implants System та 13-річчя її представника в СНД

перейти к опису

Розширений хірургічний набір для встановлення імплантатів лише за 268 $

При купівлі 30 імплантатів MIS - розширений хірургічний набір лише за 268$

перейти к опису

Акція з нагоди 20-річчя компанії MIS

Знайомтесь з умовами акції тут

перейти к опису

© 2010 - 2018 Все права належать компаниії Дентек