dentek
dentek

Про компанію Дентек

Компанія Дентек була заснована в 2005 році і працює зі світовими виробниками дентальних імплантатів та стоматологічних інструментів. За час свого існування зайняла лідируючі позиції на ринку України в області реалізації їх продукції.

У світовій імплантології провідні місця займають ізраїльські і американські виробники. Маючи потужну науково-технічну базу для виробництва стоматологічних імплантатів вони досягли найвищої якості своєї продукції. Саме тому Компанія Дентек є ексклюзивним дистриб'ютором на ринку України системи імплантації MIS (Ізраїль), артикуляційної, "giroform" та CAD/CAM системи "AmannGirrbach" (Австрія), шовного матеріалу "Dynek" (Австралія). Також представляє таку високоякісну продукцію як твердосплавні бори компанії «Tri Hawk» (США) і анкерні штифти «Ikadent» (Росія).

Компанія ставить перед собою мету не лише запропонувати споживачеві кінцевий продукт, але й донести інформацію про новітні розробки виробників стоматологічної продукції дистриб'ютором яких вона є. Здійснюється мета за рахунок організації та проведення компанією навчальних курсів з дентальної імплантології та лекцій (семінарів) для стоматологів-ортопедів, а також постійною участю в профільних стоматологічних виставках і конгресах, які проводяться на території України. Таким чином, кожен стоматолог, що бажає застосовувати у своїй практиці стоматологічну продукцію, запропоновану нашою компанією, може не лише придбати її але й отримати якісне і оперативне обслуговування та професійну підтримку.

Сертифікати

спитати консультанта
заповніть всі обов'язкові поля форми (*)
Ваше і'мя *
Ваша ел. адреса *
повідомлення *
надрукуйте контрольне число *
спеціальні пропозиції

Акція на імплантати з конічним з'єднанням

За більш детальною інформацією звертайтесь за телефонами 044-498-28-51 або 093-930-44-55. Завжди раді Вашим дзвінкам!

перейти к опису

ПРОДОВЖЕНА спеціальна акція на імплантати з конічним з'єднанням С1

З нагоди 20-річчя компанії Medical Implants System та 13-річчя її представника в СНД

перейти к опису

Розширений хірургічний набір для встановлення імплантатів лише за 268 $

При купівлі 30 імплантатів MIS - розширений хірургічний набір лише за 268$

перейти к опису

Акція з нагоди 20-річчя компанії MIS

Знайомтесь з умовами акції тут

перейти к опису

© 2010 - 2018 Все права належать компаниії Дентек